اسفند, 1399 بدون نظر اخبار, اخبار موسسه
در روز احسان و نیکوکاری

آماده سازی و توزیع بیش از 1000 بسته کمک همدلانه میان نیازمندان

مدیرعامل موسسه مبشران نور ، از آماده سازی و توزیع بیش از1000 سبد غذایی بین نیازمندان در  روز 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه مبشران نور ؛ محمدرضا قنبرطلب با بیان اینکه موسسه مبشران نور همچون سنوات گذشته با قوت در حال فعالیت می باشد، گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن، مراسم رسمی روز احسان و نیکوکاری برگزار نمی‌شود.

آماده سازی و توزیع بیش از 1000 بسته کمک همدلانه میان نیازمندان موسسه مبشران نور

قنبرطلب با اشاره به اینکه گروه جهادی موسسه مبشران نور متشکل از رزمندگان، جانبازان و آزادگان و خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم است، افزود:  گروه جهادی موسسه مبشران نور در ادامه کمک همدلانه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی، با تهیه  بسته ارزاق، شامل برنج، روغن، رب، انواع حبوبات، تن ماهی، سویا و اقلام بهداشتی، این اقلام را به مناطق زلزله زده شهر سی سخت ارسال و بین نیازمندان مناطق مختلف توزیع کردند.
به گفته مدیرعامل موسسه مبشران نور ، بخشی از این کمک‌ها نیز بین بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها و همچنین کادر خدماتی شاغل در بخش‌های کرونایی استان چهار محال بختیاری توزیع شده است.
وی همچنین گفت: همزمان با روز احسان و نیکوکاری تعداد بیش از 1000 بسته غذایی تهیه و آماده توزیع جهت شب عید نوروز سال 1400 می باشد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شش =