دی, 1399 بدون نظر اخبار, اخبار موسسه

مراسم تجلیل از خادمان قرآن شهرداری تهران و مدیران غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که حائز رتبه‌های برتر در میان دستگاه‌‌ها و نهادهای دولتی و عمومی شدند، ۱۳ خرداد در سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران، احمد مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران و جمعی از معاونان و مشاوران شهرداری تهران برگزار شد و تعدادی از استادان و قاریان برجسته قرآن از جمله احمد ابوالقاسمی، حسین شالچی و جعفر فردی به قرائت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند.

سخنرانی پیشکسوت قرآنی و مولف کتاب حلیةالقرآن سیدمحسن موسوی بلده، ارائه گزارش فعالیت‌‌های شهرداری در نمایشگاه بین‌المللی قرآن از سوی سیدحسین موسوی بلده، ریاست غرفه شورای عالی قرآن شهرداری، از دیگر بخش‌های این مراسم بود. همچنین در این مراسم شهردار تهران بر ادامه روند فعالیت شورای عالی قرآن شهرداری تهران با استفاده از همه ظرفیت‌های شهرداری برای گسترش فعالیت‌های قرآنی، چه در شهر و چه در شهرداری تهران، تأکید کرد.

در بخش دیگری از این مراسم پیروز حناچی از استادان و فعالان قرآنی مدعو شامل سیدحسین موسوی بلده، رئیس اجرایی شورای عالی قرآن شهرداری تهران و نماینده شورای اسلامی شهر تهران در امور قرآنی؛محمدرضا قنبرطلب، از نخبگان فرهنگی و قرآنی کشور و مدیرعامل موسسه مبشران نور ، داوود جعفری، قاری و استاد بین المللی ، مدیر دارالقرآن مرکزی منطقه ۲ و مدیر اجرایی غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران؛ میثم طاهرآبادی، مدیرعامل اتحادیه موسسات قرآنی استان تهران و مسئول امور محتوایی غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران؛  و سیدعلیرضا موسوی بلده، مدیر روابط عمومی و فضای مجازی غرفه شورای عالی قرآن شهرداری تهران تجلیل کرد.

یادآور می‌شود در این مراسم لوح یادبود اهدایی ریاست نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از سوی سیدحسین موسوی‌بلده به پیروز حناچی تقدیم شد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + شش =