به گزارش روابط عمومی موسسه مبشران نور ، امید محمودی، شهردار قلعه نو در برنامه امضای تفاهم نامه با موسسه مبشران نور که به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی بدون برگزاری مراسم و در دفتر شهردار برگزار شد، گفت: با هدف ارائه خدمات و تعامل دو جانبه در راستای محرومیت زدایی و آسیب های اجتماعی و همچنین گام برداشتن در اجرای دغدغه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و به جهت توسعه همکاری های دوجانبه  تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری قلعه نو و موسسه مبشران نور به امضا رسید.

محمودی افزود: از جمله اهدافی که در این تفاهم نامه آماده است ، می توان به حمایت در زمینه های علمی ، پژوهشی ، فرهنگی و اجتماعی افراد کم برخوردار شهر قلعه نو با تمرکز در حوزه های آسیب اجتماعی اعم از بیکاری ، اعتیاد ، مباحث فرهنگی در اولین گام اشاره کرد و در گام دوم نیز با انجام پروژه های اشتغال‌زایی در جهت توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات برای جامعه هدف اقدام خواهد شد.

شهردار قلعه نو ادامه داد: افراد بی بضاعت و کم بضاعت که توسط گروه های جهادی ، سازمان های مردم نهاد و معتمدان شهر شناسایی و معرفی می شوند جامعه هدف در این تفاهم‌نامه خواهند بود.

در ادامه این نشست محمد رضا قنبرطلب، مدیرعامل موسسه مبشران نور گفت:  ارائه خدمات درمانی و چکاپ رایگان ، خدمات فرهنگی در حوزه های دینی و خانواده ، خدمات اجتماعی در حوزه های اعتیاد و طلاق ، خدمات حمایتی مانند اشتغالزایی و توزیع بسته های ارزاق در این تفاهم‌نامه است.

قنبرطلب با اشاره به تعهدات موسسه مبشران نور در تفاهم‌نامه افزود: انجام نیازسنجی آموزشی و فرهنگی و شناسایی شغل، حمایت در امور درمانی ، حمایت تسهیلاتی و تجهیزاتی از افراد  آموزش‌دیده در راستای ایجاد اشتغال، از تعهدات این موسسه در قالب این تفاهم‌نامه است.

تفاهم نامه موسسه مبشران نور و شهرداری قلعه نو قنبرطلب

شایان ذکر است، مدت اجرای این این تفاهم‌نامه به مدت یک سال بوده و در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

تفاهم نامه موسسه مبشران نور و شهرداری قلعه نو قنبرطلب