اردیبهشت, 1399 بدون نظر اخبار, اخبار موسسه

طرح اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان با حضور مسئولین و خیرین استان تهران، به صورت متمرکز در شهرهای مختلف استان اجرا شد.

در طرح اطعام علوی در قالب رزمایش ملی بخشش ایرانیان، ، گروه های جهادی ساماندهی شده در سطح استان برپا شده است که در طول ماه مبارک رمضان به تهیه و توزیع بسته‌های غذایی گرم بین نیازمندان اقدام می‌کنند.

این طرح در ماه مبارک رمضان که اوج تبلور انفاق و همدلی است با پخت 8000 پرس غذا برای نیازمندان، در تمامی استان‌ اجرایی و عملیاتی می‌شود.

تا پایان ماه مبارک رمضان در قالب طرح اطعام علوی، حداقل 18000 پرس غذای گرم میان نیازمندان توزیع خواهد شد، تاکید کرد: امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار و نهادهای حمایتی و انقلابی بتوانیم این آمار را تا دو برابر و حتی بیشتر افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: تمامی مراحل تهیه مواد غذایی لازم، طبخ و توزیع غذا طبق پروتکل‌های وزارت بهداشت انجام شده و بسته‌های غذایی در ظروف یک‌بار مصرف میان مددجویان و خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

از همه مردم نیک‌اندیش ایران اسلامی برای پیوستن به این طرح دعوت میشود که خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با پیوستن به رزمایش ملی بخشش ایرانیان و طرح اطعام علوی، کمک‌های خود را به شماره کارت 6037691990373201، شماره حساب 0114148094002، بنام موسسه مبشران نور ایمان پرداخت کنند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 3 =