بهمن, 1399 4 نظرات اخبار, اخبار موسسه

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه مبشران نور با اشاره به استقبال 945  نفر از مردم کشور در مسابقه سردار سرباز گفت: 21 نفر از شرکت‌کنندگان به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند که هدایابی به آنها اهدا می‌شود.

وی افزود: اسامی برگزیدگان این مسابقه در سایت موسسه مبشران نور به نشانی www.mobasheranenor.ir قرار داده شده و برگزیدگان می‌توانند برای دریافت هدایا خود در روز پنجشنبه 23 بهمن ماه به دفتر روابط عمومی این موسسه  مراجعه کنند که قبل از آن بصورت تلفنی هماهنگ نمایند.

او گفت: مسابقه مجازی  سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با عنوان (مسابقه سردار سرباز) از سالگرد شهادت حاج قاسم تا 12 بهمن در سایت موسسه مبشران نور قرار گرفت.

وی ادامه داد: استقبال کم نظیر هموطنان از برگزاری و شرکت در این مسابقه برای ما دور از انتظار بود اما با این وجود همه پاسخنامه های دریافتی توسط تیم داوران مسابقه ارزیابی شد و در نهایت از مجموع پاسخنامه های درست به قید قرعه اسامی 21 نفر به عنوان منتخبین مسابقه مشخص شد.

وی تصریح کرد: همانطور که در اطلاعیه های برگزاری این مسابقه قید شده بود به این 21 نفر که در هفت بخش بود به نفرات اول مبلغ سی میلیون ریال و نفرات دوم بیست میلیون ریال و نفرات سوم ده میلیون ریال به همراه پک فرهنگی اهدا می‌شود.

حسن محسنی

رضا رسولی

محمود غلامی

اشکان خیرپسند

داریوش حسینی

مهدی صاحب الزمانی

علی حشمتی

حسن ناصری زاده

حسن سامانی

احمد غنی زاده

سید مهدی موسوی

مهدیه سادات ضرغامی

ساغر مرتضوی

پونه محبی

فاطمه قنبریان

مونا سازگار

زینب سادات محتشمی

مریم زیوری

آسیه غلامی

حسنا علوی

نرگس داداش پور

4 نظرات
 1. حکیمه توکلی

  سلام
  شاید از بین پاسخنامه ها بشود قرعه کشی کرد اما قرار دادن اسم نقاش ها در قرعه کشی جالب نبود خوب بود بهترین اثرها برگزیده میشدند.

  پاسخ
  1. خادم

   با سلام
   ممنون از ثبت نظرتون
   در هر بخش بهترین اثر انتخاب شد و بعنوان نفر اول تقدیر گردید
   برای نفرات دوم وسوم بخشی از اثرها قرعه کشی از برگزیدگان انجام گرفت

   پاسخ
 2. ابراهیم

  ور بخش دلنوشته کی برنده شده؟

  پاسخ
 3. خادم

  با سلام
  تمام اشعاری که ارسال شده بود سروده افراد شرکت کننده بود و اشعاری که بصورت کپی ارسال نموده بودند در مسابقه ترتیب اثر داده نشد

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 14 =